Individualūs sprendimai

Mokymus pritaikome pagal specifinius Jūsų poreikius, siekdami įveikti iššūkius ir pasiekti užsibrėžtus tikslus

Gauti patarimą

Mercuri International pasauliniu mastu

Mes konsultuojame ir mokome nepriklausomai nuo komandų dydžio ar valstybių ribų - tai padeda suderinti ir suvienodinti pardavimų lygį visoje organizacijoje

Skaityti daugiau

Verslo sektoriai

Mes suprantame, kad iššūkiai, su kuriais susiduriate, yra specifiniai ir būdingi Jūsų verslo sektoriui. Mūsų patirties dešimtmečiai, derinami su profesionaliais specializuotais tyrimais, įgalina būti Jūsų partneriu Numeris Vienas.

Skaityti daugiau

Mercuri International Skaitmeninio Mokymosi Centras

Užtikriname mokymąsi ten, kur yra Jūsų darbuotojai. Įtraukiantis formatas ir aktualus turinys bet kur, bet kada, skirtinguose įrenginiuose.

Skaityti daugiau

Mūsų darbo metodai

Pardavimų analizė

Padedame įvertinti Jūsų įmonės pardavimų stipriąsias bei tobulintinas sritis.

Skaityti daugiau

Verslo simuliacijos

Mokome Jūsų komandos narius priimti tinkamus sprendimus, siekiant didinti verslo rezultatus.

Skaityti daugiau

Skaitmeninio mokymosi patirtis

Efektyvus ir įtraukiantis mokymų metodas, paremtas Mercuri International 4 žingsnių mokymosi procesu ir 70/20/10 modeliu. Tai į rezultatą orientuota metodika, pagrįsta aukšto lygio mokymusi, turinčiu reikšmingos įtakos grupės dinamikai, bendradarbiavimui ir mentorystės galimybėms.

Skaityti daugiau
Kas mes esame

Vertė, kurią kuriame

Esame pardavimų ekspertai, kuriantys pardavimų meistriškumą per žmonių ugdymą ir procesų vystymą. Siūlome individualius sprendimus, turinčius įtakos mūsų klientų pardavimų rezultatų ir meistriškumo augimui.

Apie mus

Mūsų klientų atsiliepimai

"Lektorius buvo puikus, gavome daug naujos ir naudingos informacijos. Džiaugiamės ir laukiame kitų mokymų. Didelis ačiū. "

Smurfit Kappa Baltic, UAB

"Рекомендую для прохождения базовый тренинг MERCURI для построения платформы отдела продаж, для анализа своей работы и сотрудников в работе продаж, постановки задач на развитие и создание отчетов по области рынка, работы, повторных покупок - очень эффективная методология и удобная тем, что проста во внедрении."

SIA "LV System Service" in the Republic of Belarus

"Recently Pfizer Belarus team completed successfully a set of trainings with Mercuri Lithuania. Let me thank Mercuri for the opportunity to acquire new skills and become stronger. Interaction with such a professional as Dalius from pre-training step to the last module gave me and all the team a great pleasure! Thank you for your individual approach to our needs! "

Pfizer Belarus

Ekspertai pasaulyje ir Lietuvoje

Ekspertiškumas pasauliniu mastu

Augimas pasauliniu mastu reikalauja ne tik gerų ketinimų. Tai reikalauja sugebėjimo nuolat prisitaikyti ir išmokti naujų įgūdžių. Tai taip pat reiškia naujų vaidmenų atlikimą bendraujant su klientais, norint laimėti ir išlaikyti jų lojalumą. Jei esate mūsų partneris, Jūsų verslo padaliniai įgis reikiamų kompetencijų, kad Jūsų tarptautinės strategijos būtų sėkmingos.

Skaityti daugiau
Pradėti

Kokią vertę Mercuri International gali sukurti Jūsų įmonei

Mums rūpi Jūsų pardavimai. Norėdami daugiau sužinoti, kaip galime bendradarbiaudami pasiekti geresnių rezultatų, susisiekime.

Susisiekti