Mercuri International darbo kryptys

Mercuri International – tarptautinė konsultavimo ir mokymų įmonė, kuri padeda verslams augti, vystydama darbuotojų kompetencijas.

Matydami rinkos poreikį nuolat stiprinti kompetencijas neapibrėžtumo sąlygomis, keičiame darbo metodus ir būdus.

Atvirieji mokymai vyksta e formatu. Daugiau informacijos apie atvirųjų mokymų temas ir kryptis rasite čia arba susisiekę su mumis el. paštu vilnius@mercuri.lt

Vidiniai mokymai grupėms ir individualios konsultacijos taip pat vykdomos online formatu. Vidinių mokymų temos ir darbo metodai yra derinami individualiai, priklausomai nuo keliamų mokymui tikslų ir didžiausios įmanomos vertės įmonei.

Šiuo metu kompetencijų vystymas tampa svarbiu etapu, siekiant sutelkti visus įmanomus resursus, pasibaigus įtemptam laikotarpiui. Turime idėjų, kaip tobulinti darbuotojus Efektyvaus pardavimo, Nuotolinio pardavimo ir Derybų temomis e-mokymų formatu. Iki balandžio pabaigos susisiekite su mumis vilnius@mercuri.lt Sukursime individualų prisijungimą vienai iš temų, kad galėtumėte mokintis nuotoliniu būdu Jums tinkamiausiu laiku. Prieiga galios 7 dienas, todėl turėsite pakankamai laiko įsisavinti e-kurso medžiagą. Mokymų kalba – anglų

Esame mokymų ir konsultavimo sričių ekspertai, todėl kartu su Jumis atrasime geriausią sprendimą, užtikrinantį vertingiausią būdą pasiekti Jūsų įmonės rezultatus.