Mercuri International – 2019 m. geriausių pasaulio Pardavimų Mokymų Įmonių TOP 20

Spaudos pranešimas — Mercuri International vėl buvo įtraukta į pasaulio TOP 20 geriausių Pardavimų Mokymų Įmonių sąrašą 2019 – skelbia TrainingIndustry.com. Šis sąrašas yra dalis Mokymų Industrijos misijos nuolat stebėti mokymų rinką, siekiant išskirti geriausius mokymų ir technologijų tiekėjus.

2019 metų TOP 20 atranka į geriausių pasaulio Pardavimų Mokymų Imonių sąrašą buvo grindžiama šiais kriterijais:

  • Minties lyderystė ir įtaka pardavimų mokymų sektoriui
  • Pardavimų mokymų temų ir kompetencijų platumas ir kokybė
  • Įmonės dydis ir augimo potencialas
  • Pripažinimas rinkoje ir naujovės
  • Klientų dydis ir geografinis pasiekiamumas

Pardavimų mokymų rinkoje pastebimi novatoriški metodai, leidžiantys patobulinti besimokančiųjų patirtį, naudojantis technologijomis ir interaktyviu turiniu. TOP 20 Pardavimų Mokymų Įmonės pirmauja kuriant mišrias mokymosi patirtis, įtraukiant į mokymosi procesą virtualias bibliotekas, konsultavimą, vertinimą ir kt. Šios mišrios programos prisideda prie didesnio besimokančiųjų įsitraukimo ir, be jokios abejonės, prie geresnių pardavimų komandų rezultatų.

Neseniai Mercuri International paleistas Skaitmeninio mokymosi centras – tai pritaikyto ir integruoto mokymosi sprendimai, kurie suderina tradicinį ir internetinį mokymą geriausios praktikos pagalba.

“Mes labai džiaugiamės, kad jau daug metų iš eilės galime būti apdovanoti už reikšmingą darbą klientams visame pasaulyje”, sako Frank Herbertz, CEO Mercuri International Group.

Apie TrainingIndustry.com

TrainingIndustry.com pateikia aktualias naujienas, straipsnius, tyrimų atsakaitas, orientuotas į mokymų lyderių palaikymą. Training Industry kasmet pateikia TOP 20 mokymų įmonių sąrašą, apimantį daugelį verslo sektorių, kuriems aktualus mokymas.