About us

Apie mus

Išlaisvinsime Jūsų įmonės talentų potencialą, padėsime Jums augti ir klestėti.

Mercuri International


Mercuri International yra verslo konsultavimo ir mokymų ekspertai. Dirbame daugiau nei 50 šalių,
mokymų programas pritaikome išskirtiniams Jūsų poreikiams. Mūsų ekspertai padės atskleisti
Jūsų įmonės talentų potencialą, kad galėtumėte efektyviai augti.

Misija

Pasitelkiant kompetenciją ir individualiai pritaikytus sprendimus, pasiekti, kad organizacijos visame pasaulyje ir Lietuvoje pasiektų geresnių rezultatų.

Vizija

Būdami pirmaujančiais pasaulyje ekspertais, mes suteikiame organizacijoms ir žmonėms galimybę siekti meistriškumo versle.

Mūsų vertybės


Mercuri International yra tarptautinė įmonė, apjungianti daug skirtingų kultūrų ir klientų. Mes tikime, kad turime bendrą kultūrinį pamatą, kuriuo grindžiame savo veiksmus vieni su kitais, klientais ir suinteresuotosiomis šalimis. Siekiame gyventi pagal REACH vertybes:

Result Oriented – Excellence in training – Ability to change – Collaboration – Honesty and Integrity

Mūsų istorija


Kai 1960-aisiais prasidėjo Mercuri International veikla, mūsų įkūrėjas Curtas Abrahamssonas pažymėjo: „Mūsų paslaugų tikslas visų pirma turėtų būti pasiekti konkrečių rezultatų klientui.“ Viskas, ką nuo to laiko darome, taiko šią paprastą mantrą – pirmiausia klientas.

Nors didžiuojamės savo ilga istorija, esame susitelkę į ateitį – visada galvojame apie tai, kaip mūsų unikalus mokymų, konsultacijų ir tyrimų derinys gali turėti realios įtakos sprendžiant klientų problemas – padėti pasiekti puikių rezultatų tiek šiandien, tiek rytoj.

Yra daugybė mokymų teikėjų, tačiau Mercuri žinome, kad meistriškumo galite pasiekti tik įkvėpdami savo komandas, investuodami į jų sėkmę ir nuolat kartu dirbdami.

Tai kur kas daugiau nei tik mokymų teikimas mūsų klientams. Nuolat atlikdami išsamius tyrimus, kuriame naujoviškas mokymo programas ir įgyvendinimo metodus, kurie yra pritaikyti konkrečiam klientui. Dirbame kartu su klientais, kad išmoktus įgūdžius kuo geriau pritaikytume realiame pasaulyje. Derindami tarptautinį pasiekiamumą ir vietinę patirtį, taikome pažangiausius metodus, padedame klientams ir dirbame kartu su jais, kad padėtume auginti jų darbuotojus – ir plėtoti jų verslą.

Our History


When Swedish industrialist Curt Abrahamsson founded Mercuri International in the 1960s, he was motivated by a strong drive to empower organisations in making their strategy happen. The company started out of an association with Heinz Goldman of the Goldman Institute. The success of Mercuri International’s result focused methods turned this initially Scandinavian sales training company into the global player it is today.

Mercuri International’s success is a direct result of the work of our handpicked experts alongside with strong values and mission.

Our achievements go side-by-side with those made by our clients. That is what makes us a leading player globally and locally.

Mercuri has been owned by Bure Equity, a Swedish investment company, since 1997. Through organic growth and acquisitions Mercuri Group has established itself as the leading Sales Consulting and Result Improvement company in the world.

Mercuri International komanda pasaulyje ir Lietuvoje

Tarptautinė Mercuri International Vadovų komanda

Sužinoti daugiau

Mercuri International Valdyba

Sužinokite daugiau

Prisijunkite prie mūsų komandos

Pozicijos