Skaitmeninio mokymosi centras

Įtraukianti mokymo patirtis

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduriama vystant talentus – besimokančiųjų įtraukimas. Siekiant šio tikslo svarbu pakeisti žmonių poziją iš „Man reikia mokintis“ į „Aš noriu išmokti“. Įsitraukimas yra labai svarbi mokymų proceso dalis, tačiau, kalbant apie suaugusiųjų ugdymą, nemažiau svarbus yra turinys, aktualus jų darbui. Be to, mokymasis turi būti lengvai prieinamas bet kur, bet kada ir per skirtingus įrenginius.

From "Push" to "Pull Learning"
Mokymasis nuo „Man reikia“ prie „Aš noriu“

Nuo įkvėpimo prie įvertinimo

Siekdami suteikti žmonėms sėkmingą mokymų patirtį, kuriame sprendimus, skirtus didinti įsitraukimą, efektyvumą ir dėmesio išlaikymą.

Inspiration to assessment

Mercuri International skaitmeniniai mokymų sprendimai, pradedant vienu internetiniu moduliu, baigiant 6 mėnesių mokymosi keliu, – apima subalansuotą elementų ir formatų derinį, siekiant:

 • Įkvėpti besimokančiuosius
 • Įgalinti tobulinti įgūdžius
 • Padidinti dėmesio išlaikymą
 • Palaikyti pokyčių įgyvendinimą
 • Suteikti galimybę įsivertinti rezultatus

Mūsų sprendimų nauda

Skaitmeninio mokymosi centras siūlo tris svarbiausius elementus:

Benifit of our solution
 • Esame sukaupę 60 metų patirtį mokymuose. Mūsų dėmesys visuomet buvo nukreiptas į įgūdžių formavimą ir praktinį žinių pritaikymą. Tai nulėmė platų suvokimą apie darbą su skirtingų amžiaus kategorijų profesionalais, padedant pasiekti trokštamą pokytį. Šias žinias taikome mokymų sprendimuose.
 • Žinome, kaip kurti ir pateikti sprendimus, kurie yra įtraukiantys dėl juose naudojamų mokymų formatų bei naujųjų technologijų.
 • Žinome, ką galvoja pardavimų žmonės – suprantame jų iššūkius ir tai, kas jiems svarbu. Tai padeda kurti atitinkantį poreikius turinį ir realius scenarijus.

Integruotas sprendimas skaitmeniniam mokymuisi

Integrated solution digital learning
 • Moderni ir patraukli Mokymų Valdymo Sistema (MVS) – tai platforma, užtikrinanti dalyvių įsipareigojimą mokymų projektui ir dalinimąsi turiniu su besimokančiaisiais. Įmonės, neturinčios savo MVS, gali naudotis mūsų platforma, siekiant sukurti efektyvią ir įtraukiančią mokymų patirtį. Įmonės, turinčios MVS, gali integruoti mūsų sprendimus, siekiant pagerinti mokymosi kokybę, pavyzdžiui, jeigu įmonės platforma neturi žaidybinės funkcijos ar socialinių veiklų.
 • Turime komandą, kuri kuria individualius ir kliento poreikius atitinkančius e. mokymosi sprendimus. Jie gali būti kuriami nuo nulio, siekiant maksimaliai užtikrinti atitikimą kliento poreikiams, taip pat galima skirtingais lygiais įtraukti jau suformuotą turinį.
 • Mūsų paruoštas turinys puikiai tinkamas, siekiant užtikrinti visų besimokančiųjų vienodą žinių ir įgūdžių lygį. Turinys yra paruoštas naudojimui ir yra ypatingai pasiteisinęs mažose besimokančiųjų grupėse.