Slapukų ir privatumo politika

Mercuri International teikia didelį dėmesį tvarkant asmens duomenis gautus iš klientų ir internetinės svetainės lankytojų. Mes užtikriname, kad visi asmens duomenys yra tvarkomi laikantis įstatymų. Ši privatumo politika taikoma tik Mercuri International administracijai bei internetinei svetainei ir netaikoma tretiesiems asmenims, kurie gali būti susieti su mūsų internetine svetaine, pavyzdžiui per hipersaitus.

Surinktus duomenis Mercuri International naudoja:

  • Kad atitiktų Jūsų prašymus pateikti Jus dominančią informaciją, įskaitant informaciją, susijusią su mokymo kursais;
  • Perduoti naujienas ir kitus informacinius pranešimus;
  • Apdoroti tyrimų duomenis, jei užsiregistravote į apklausos projektus;
  • Atlikti visus veiksmus, susijusius su registracija ir dalyvavimu mokymo kursuose;
  • Informuoti apie naujausius mokymo kursus ir pokyčius, kurie gali būti Jums įdomūs;
  • Dėl visų kitų veiklų ir procesų, susijusių su mūsų konsultacine veikla, įskaitant e-mokymąsi.

Mes naudosime Jūsų informaciją tik Mercuri International Group viduje, ir ji nebus pateikta tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai bus pareikštas aiškus Jūsų noras ir sutikimas.

Mercuri International naudoja slapukus www.mercuri.lt ir susijusiuose internetiniuose puslapiuose bei programose. Naudodamiesi mūsų internetine svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris yra saugomas Jūsų naršyklėje, leidžiantis mums arba trečiajai šaliai Jus atpažinti. Slapukai gali būti naudojama šiais tikslais: (1) įgalinti tam tikras funkcijas; (2) surinkti statistinius duomenis; (3) saugoti Jūsų nustatymus; ir (4) įgalinti reklaminių skelbimų pateikimus. Slapukai skirstomi į naršymo sesijos ir pastoviuosius slapukus. Sesijos slapukai nustoja veikti automatiškai, kai jūs uždarote naršyklę. Pastovusis slapukas išliks tol, kol baigsis jo galiojimo laikas arba jį ištrinsite. Galiojimo laiką nustato patys slapukai; kai kurie gali galioti kelias minutes, o kiti gali nustoti veikti po kelių metų. Slapukai išplatinti internetinėje svetainėje, kurioje lankotės yra kartais vadinami „pirmosios šalies slapukai“, o kitų įmonių slapukai kartais vadinami „trečiųjų šalių slapukais“.

Jei jums nepatinka idėja apie slapukų naudojimą Jūsų paieškos metu, Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymus bei ištrinti jau aktyvuotus slapukus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tai padaryti, apsilankykite savo naršyklės pagalbos puslapį. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jeigu Jūs ištrinsite slapukus arba nesuteiksite jiems prieigos, Jums gali būti nesuteikta galimybė pasinaudoti visomis siūlomomis funkcijomis, gali nepavykti išsaugoti Jūsų nustatymų, o kai kurie iš mūsų internetinių puslapių gali būti rodomas netinkamai.

Google slapukai

Mercuri International naudoja Google Analytics analizuoti šios internetinės svetainės veiksmingumą siekiant palengvinti Jums naršymą. Pasitelkdama slapukus, Google Analytics generuoja statistinę bei kitokią informaciją apie internetinės svetainės naudojimą, kurie yra saugomi vartotojų kompiuteriuose. Sukaupta informacija susijusi su mūsų internetiniu puslapiu yra naudojama pateikiant ataskaitas apie internetinio puslapio efektyvumą. Šiuos duomenis saugo ir naudoja Google. „Google“ privatumo politiką galima rasti adresu:. http://www.google.com/privacypolicy.html