Darbuotojų kompetencijos tyrimas MI-CORE™

Darbuotojų kompetencijų vertinimas yra kertinis veiksnys pasirenkant tinkamiausią mokymų programą. Kviečiame sužinoti apie šį tyrimą daugiau, o jeigu būtų poreikis pasikalbėti – susisiekime: vilnius@mercuri.lt

Darbuotojų nuomonės tyrimas MI-PARE™

Darbuotojai ne visuomet išsako savo požiūrį į įmonėje vykstančius pokyčius, vadovų pasikeitimus ir procesų tobulinimą. Leiskite savo žmonėms kalbėti, pasitelkdami darbuotojų nuomonės tyrimą.

Klientų nuomonės tyrimas MI-CARE™

Kaip klientai vertina Jūsų produktus ir paslaugas? Ar pakankamas prekių ir paslaugų krepšelis? Ką reikia keisti, kad klientų aptarnavimas būtų aukščiausiame lygmenyje? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus padės atrasti Klientų nuomonės tyrimas.

Vadovų 360° grįžtamojo ryšio tyrimas

Vadovų kompetencijų tyrimas leidžia palyginti rezultatus skirtingais kampais: kaip save vertinu aš, kaip mane vertina mano tiesioginis vadovas, ką apie mano lyderystę galvoja mano komandos nariai. Atraskite įrankį, kuris padeda kryptingai ugdyti vadovų kompetencijas ir auginti lyderystės įgūdžius.

Pardavimų ir derybų kompetencijų vertinimas

Kokių mokymų reikia pardavėjams? O kokių pirkimams? O jeigu jie dirba jau daug metų ir atrodo, kad viską žino? Tuomet kompetencijų tyrimas padės atrasti konkrečias tobulintinas vietas. Mokymų programos po šio tyrimo priderinamos ir adaptuojamos išskirtinei Jūsų situacijai.

Atraskite savo kelią į įmonės sėkmę

Įsisavinkite įgūdžius greičiau, palikite konkurentus už nugaros ir klestėkite, naudodamiesi pažangiausiais tyrimais ir mokymais.

Take the next step in sales - Become fluent in chat!

This program is a step-by-step guide to using prompt engineering and generative AI, specifically ChatGPT, to enhance sales performance. Sales professionals will learn how to communicate and interact with AI, develop effective prompts, and maximize the benefits of AI technology.

Error: Contact form not found.