Apie mus

Mercuri International yra tarptautinė konsultacinė kompanija, kurios pagrindinė veikla yra verslo konsultacijos ir mokymai.

Mercuri International 1960 metais įkūrė švedų pramonininkas Curt Abrahamson. Pagrindinis motyvas Curt Abrahamsson įkurti Mercuri International buvo noras padėti įmonėms pasiekti savo užsibrėžtus strateginius tikslus. Mercuri International susikūrė bendradarbiaujant su Heinz Goldman iš Goldman Instituto. Per daugiau nei 50 metų sukaupta patirtis, šią skandinavišką verslo konsultavimo kompaniją pavertė pasauline lydere mokymo srityje.

Mercuri International apjungia 42 šalis ir vienija daugiau nei 600 darbuotojų. Mūsų klientai priklauso įvairiems verslo sektoriams, įskaitant gamybos, farmacijos, statybos, logistikos, finansų ir paslaugų sektorius.

Pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Stokholme, Švedijoje.

Nuo 1993 metų Mercuri International Lietuvoje sėkmingai teikia tarptautiniu mastu pripažintas mokymų programas įmonėms tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. 

Mūsų partneriai

Pasinaudodami tarptautinio tinklo – mūsų užsienio kolegų ir partnerių – sukauptomis žiniomis ir patirtimi, nuolat vystome ir tobuliname mokymų programas. Bendradarbiaudami su kompanijomis visame pasaulyje, didelį dėmesį teikiame naujoviškiems mokymų sprendimams.

LinkedIn– esame LinkedIn Sales Solutions patvirtintu mokymų partneriu.

Celemi – Mercuri International yra Celemi sprendimų tiekėjas.

Cross Knowledge – Mercuri International yra ilgalaikis Cross Knowledge strateginis partneris.

Mūsų partnerystė apima įvairių modulių panaudojimą Mercuri International mokymuose. CrossKnowledge technologinės galimybės leidžia plėtoti ir valdyti mokymų projektus, susijusius su mišriais (Blended learning) ir nuotoliniais mokymais .

The Training Alliance yra verslo konsultacinių kompanijų – Mercuri International ir Emerge – junginys. Dirbdami kartu, vieningai siekiame didinti verslo efektyvumą Viduriniuose rytuose.

Apdovanojimai

Didžiuojamės savo plataus spektro verslo konsultacijų ir mokymo paslaugomis ir tai mus įpareigoja nusistatyti aukštus standartus. Mūsų profesionalumo ir kompetencijų įrodymas yra šie apdovanojimai:

Mercuri International yra Training Industryir Selling Power 20 stipriausių pardavimų mokymų kompanijų sąraše.

ISMM– Institute of Sales and BESMA 2016

Selling power Top 20
Training industry 2016_image

Susijęs turinys

Mūsų istorija

Skaityti plačiau

Vizija, Misija, Vertybės

Skaityti plačiau

Prisijunkite prie mūsų

Skaityti plačiau

Susijęs video