Tarptautinis Mercuri International tyrimas – Sales Excellence Survey 2017

Pasaulinio Mercuri International tyrimo išvados atskleidė pardavimų vystymo sėkmės paslaptis

Didžiausia pasaulyje pardavimų konsultacinė kompanija Mercuri International paskelbė savo naujausią tyrimą – Sales Excellence 2017. Tyrimas atskleidžia pardavimų praktikas, kurias naudoja rinkos lyderiai ir kurias, nepriklausomai nuo sektoriaus, dydžio ar ekonominių sąlygų, galima pritaikyti Jūsų įmonėje.

Tyrimas buvo atliekamas daugiau kaip 6 mėnesius, apklausiant 926 respondentų iš 20 šalių ir daugiau nei 500 įmonių visame pasaulyje, apimant 13 pramonės sektorių. Tai jau ketvirtą kartą atliekamas tokio tipo Mercuri International tyrimas. Ankstesnis buvo paskelbtas 2012 metais. Jūsų dėmesiui tyrimo išvados:

Strateginis dėmesys pardavimams

Įžvelgdamos strateginę pardavimų naudą, rinkos lyderės užtikrina, kad pardavimų strategija apimtų tik aiškius pardavimo elementus. Su aiškiai ir dokumentaliai apibrėžta pardavimų strategija, sukuriama nuosekli komunikacija tarp pardavimo ir kitų padalinių, leidžianti spręsti klientų poreikius kompleksiškai.

Išmanus technologijų naudojimas

Geriausiai dirbančios įmonės turi puikiai paruoštus ir naujausius CRM įrankius, kurie leidžia sukurti į klientą orientuotą ir nuoseklų darbą. Taip pat, ugdant pardavimų komandą, didelis dėmesys skiriamas klasėje vykstančių mokymų derinimui su nuotoliniais mokymais, taip užtikrinant didesnį įsitraukimą ir realią liekamąją vertę tikslinei auditorijai.

Orientacija į procesus

Rinkos lyderės užtikrina, kad būtų paruoštas planas kiekvienam klientui. Jos skiria priedus už nepriekaištingą klientų valdymą, kuris yra detaliai aprašomas, pasitelkiant specialiai pritaikytus įrankius ir mokymo modelius.

Pavyzdinė pardavimų kultūra įmonėje

Tyrimas parodė, kad sėkmingų įmonių pardavimų skyrius turi puikų įvaizdį įmonės viduje. Vidinis pasididžiavimas, priklausyti tokiai komandai ir supamai aplinkai, gali būti geriausia paskata pardavimų vadybininkams siekti geresnių rezultatų.

Frank Herbertz Mercuri International CEO priduria “Džiaugiuosi matydamas dvigubai aktyvesnį CEO/Direktorių dalyvavimą tyrime, lyginant jį su atliktu 2012 metais. Taip pat, pagausėjusį dalyvavimą iš didelių įmonių, kurios turi 100+ darbuotojų. Šie du elementai sukuria subalansuotą ir gilesnę perspektyvą, kuri gali padėti verslo lyderiams, planuojant savo pardavimo strategijas, procesus ir veiklos kryptis ne vieniems metams į priekį“.

Parsisiųskite pilną „Sales Excellence Survey 2017“ ataskaitą čia.

Kontaktai:

Dainius Navikas, Mercuri International Lietuva vadovas
El. paštas: dainius.navikas@mercuri.lt
Telefonas: +370 620 11999

Tarptautinis Mercuri International tyrimas - Sales Excellence Survey 2017

Susijęs turinys

Infographic on Sales Excellence Survey 2017

Skaityti plačiau